TANIEC WPŁYWA NIEZWYKLE KREATYWNIE, POZWALA PRZEŁAMAĆ WIELE KOMPLEKSÓW, OTWORZYĆ SIĘ, DAJE POCZUCIE WOLNOŚCI.

Obecne zespoły tworzą dziewczęta i chłopcy, którzy ciężko pracują mimo wielu codziennych obowiązków. Niezwykle roztańczone dzieciaki pełne energii,  kochające muzykę, ruch i taniec  mobilizują nas do działania – za co im ogromnie dziękujemy.

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce ♥  Z takim oddaniem i sercem w naszych placówkach pracuje kilka zespołów tanecznych: „Perełki” i  „Flash” w Baranowie Sandomierskim oraz „Nowe Pokolenie” w Skopaniu.

Wszystkie zespoły mają swoje grupy początkujące i kontynuujące, dzielnie pracują pod czujnym okiem Katarzyny Gwoździowskiej i Karoliny Bielskiej. Swoje emocje tancerze wyrażają wieloma technikami tanecznymi, w choreografiach oklaskiwanych na przeróżnych imprezach lokalnych, wyjazdowych, plenerowych czy na przeglądach.

Taniec nie zna podziałów, dlatego  pracuje u nas również grupa osób z niepełnosprawnościami. Są to podopieczni z WTZ-u w Baranowie Sandomierskim i ŚDS-u w Knapach, którym towarzyszą ich opiekunowie. Bardzo zdyscyplinowana grupa pełna entuzjazmu do pracy na scenie.

Oto grafik zajęć obecnych grup w sezonie 2022/2023:

 

 

 

 

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
administrator
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
01.03.2021
Data publikacji
01.03.2021
Data modyfikacji
16.06.2024