Drodzy Państwo,

mamy przyjemność zaprosić solistów, grupy i zespoły do udziału na żywo w Ogólnopolskim Festiwalu Folklorystycznej Twórczości Dziecięcej „Dziecko w Folklorze”. Tegoroczna XXIX edycja odbędzie się 17 i 18 czerwca 2023 r.

Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instruktorów, dzieci i młodzieży z różnych regionów Polski. Ta różnorodność to nasz znak rozpoznawczy. Spotykamy się w Baranowie Sandomierskim i dzielimy wspaniałymi wrażeniami artystycznymi. Mamy nadzieję, że na tegorocznym Festiwalu nie zabraknie także Państwa reprezentantów. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, a także w zaplanowanych w tym czasie koncertach, warsztatach i innych atrakcjach. Prosimy także o rozpropagowanie informacji o festiwalu w swoim regionie.

W zależności od ilości zgłoszeń solistów i zespołów istnieje możliwość występu w narzuconym przez nas dniu (sobota lub niedziela).

W załączeniu znajdziecie regulamin obowiązujący w tym roku, a także wzór karty zgłoszenia wraz z oświadczeniami RODO, którą należy przesłać do nas do 2 czerwca. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer tel. 15 811 80 54 w.24.

Pytania oraz karty zgłoszeń można przesyłać drogą elektroniczną na adres mgok@kulturalia.pl

Festiwal odbędzie się dzięki wsparciu Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego – DZIĘKUJEMY !

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
30.05.2023
Data publikacji
30.05.2023
Data modyfikacji
25.07.2024