Została ona stworzona dla Państwa potrzeb, do naszej wspólnej relacji, przekazu informacji, dzielenia się emocjami z różnych wydarzeń kulturalnych. Znajdziecie tu Państwo – mamy nadzieję – same pozytywne wiadomości, zdjęcia, różne propozycje (zajęć artystycznych, imprez, spotkań, koncertów itp.). Strona będzie stale aktualizowana, będzie wypełniała się każda zakładka dotycząca zajęć, konkursów, zespołów itd. Macie Państwo do dyspozycji zakładkę – KONTAKT, w której znajdziecie pomocne telefony i e-maile. Jesteśmy otwarci na każdą sugestie. Istnieje też możliwość korzystania z kontrastu (czarne tło – białe litery) oraz bezpośrednie „wejście” na nasz Facebook i kanał YouTube.

Trzy ważne informacje:

  1. Strona jest zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
  2. Serwis nie jest wyposażony w skróty klawiaturowe, które mogły by wchodzić w konflikt z technologiami asystującymi (np. programy czytające), systemem lub aplikacjami użytkowników.
  3. Oświadczenie sporządzono dnia: 4.01.2021. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.
Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
01.03.2021
Data publikacji
01.03.2021
Data modyfikacji
25.05.2024