Wakacje to czas na odpoczynek, a ten może mieć przeróżne formy. Jedni lubią leniuchować, prażyć się na słońcu, inni spędzają go bardziej aktywnie, jeszcze inni poszukują czegoś nowego dla siebie. Takim nowym pomysłem na wakacyjny czas były warsztaty baletowe dla każdego – małego i całkiem dużego. Oferowaliśmy zajęcia w MGOK-u, Śdk-u oraz na sali fitness w Skopaniu. 

 

 

 

 

 

Okazało się, że zajęcia z techniki tańca klasycznego nie należą do łatwych, ale potrafią wyzwolić wiele pozytywnych relacji, uczą cierpliwości, samodyscypliny, a efekt końcowy dał zadowolenie każdej młodej damie. Sposób poruszania stał się pełen elegancji i gracji, nogi są zdecydowanie mocniejsze i sprężyste, skupienie uwagi na wysokim poziomie. Jednym zdaniem – nie był to czas stracony. Praca przy lustrze i drążku pomagała w doskonaleniu ćwiczeń, czuć było pełną kontrolę nad swoim ciałem. Niektórzy złapali prawdziwego bakcyla baletowego, co być może zaowocuje  w nowym sezonie artystycznym. Pozdrawiam baletowo – kasia g

Przepraszam za brak zdjęć z baranowskich zajęć – mam nadzieję, że wkrótce nadrobimy zaległości w tej kwestii. Poniżej znajdziecie również króciutki filmik z zajęć.

 

Pliki do pobrania

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
17.08.2021
Data publikacji
17.08.2021
Data modyfikacji
16.06.2024