SPEKTAKL DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM i PRZEDSZKOLNYM 

8 maja 2023 (poniedziałek), godz. 11.00

Teatr żywego aktora. Spektakl ma charakter interaktywny, co oznacza, że mali widzowie mogą wziąć czynny udział w widowisku i wystąpić na scenie, są dostosowane do grupy wiekowej, czas trwania – około 45 minut.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich od 2004 roku organizuje w maju ogólnopolską akcję promocji czytelnictwa i bibliotek – Tydzień Bibliotek. Program ma na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.
Zawsze o tej porze, nasze panie bibliotekarki przygotowywały ciekawe propozycje promujące czytelnictwo. Tego roku mamy spis książek w baranowskiej bibliotece, który jest obowiązkowy i bardzo czasochłonny, jednakże nie wyobrażamy sobie zostawić wiernych czytelników bez święta. Dlatego też 8 maja rozpoczniemy świętowanie żywym słowem bardzo eko i bajkowo – spektaklem pt. „Czarnoksiężnik Oz-On” dla młodych czytelników, ekologów. Następnie zachęcamy do czytania wierszy napisanych przez naszych gminnych małych i dużych poetów, laureatów konkursu poetyckiego „Życie wierszem pisane” ogłaszanego przez baranowską bibliotekę (opublikujemy je na stronie i FB we wtorek). 
Wszystkim czytelnikom i pasjonatom spędzania czasu w bibliotekach dziękujemy za zaangażowanie, i życzymy Wam i sobie mnóstwo ciekawych książek, wspólnych spotkań literackich i poznawania świata oczami wyobraźni.

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
05.05.2023
Data publikacji
05.05.2023
Data modyfikacji
19.05.2024