Diana Krupniak z Bieszczad potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie chłoniaka śródpiersia, z którym przyszło jej się teraz zmierzyć. Diana wielokrotnie pomagała innym w ich trudnych sytuacjach życiowych, obecnie sama potrzebuje wsparcia.

Gmina Baranów Sandomierski gotowa do pomocy!
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury gotowy do działania, chętna do pomocy jest Gminna Akademia Sportu oraz mnóstwo ludzi dobrej woli angażuje swoje siły i możliwości.

Ania – skopańska rodzina Diany – zachęciła tak wielu ludzi i instytucji do działania charytatywnego dla Diany, że można śmiało nazwać ją motorem sprawczym niedzielnej akcji wspierania.

30 maja, na stadionie lekkoatletycznym w Baranowie Sandomierskim, MGOK organizuje Piknik Rodzinny dedykowany wszystkim mamom, tatom i dzieciom ale przede wszystkim będzie to impreza charytatywna, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie Diany Krupniak.

Wiemy, że dotychczasowe, nieodpłatne metody leczenia zawiodły, szansą dla Diany na powrót do zdrowia jest nierefundowana terapia CAR-T – a jej koszt to półtora miliona złotych. Ogromna kwota jest całkowicie poza zasięgiem Diany i jej bliskich, dlatego rodzina chorej o pomoc zaapelowała do internautów. Na stronie siepomaga.pl trwa zbiórka funduszy na leczenie Diany. Do tej pory udało się zebrać ponad 900 tysięcy złotych. Jednak wsparcie nadal jest potrzebne, dlatego proponujemy wszystkim mieszkańcom naszej gminy, (ale także powiatu i nieograniczonego regionu) czynny udział w Pikniku Rodzinnym.

Na pikniku z pewnością nie będziecie się nudzić, bo będzie to czas:
rozgrywek sportowych (turniej piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych i zawody kajakarskie),
wielu atrakcji dla dzieci (dmuchańce, słodycze, konkursy, malowane buziaki, włosy i balony) dla dorosłych (plackomania, smakołyki słodkie i słono-kwaśne, grillowane), koncertów zespołów artystycznych, pokazu Iluzjonisty Domino, rękodzieła, sceny marzeń, licytacji cennych przedmiotów oraz wielu atrakcyjnych niespodzianek. Wszystko za przysłowiową złotówkę, większy datek, satysfakcję i oczywiście na leczenie dla DIANY.

Więcej informacji na temat Diany i jej choroby można znaleźć na stronie Fundacji Siepomaga (https://www.siepomaga.pl/diana-krupniak).

Nieustannie prowadzona jest zbiórka dostępna na portalu siepomaga.pl. Koniecznie klikajcie w link i wyślijcie chociaż 30 zł na 30 urodziny Diany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
20.05.2021
Data publikacji
20.05.2021
Data modyfikacji
25.07.2024