Dwa koncerty halloweenowe wytańczył niedzielnym popołudniem (29 października) zespół FLASH. Cały sezon ciężko pracowali nad swoimi choreografiami, kondycją ogólnorozwojową i program wyszedł wspaniale. To były koncerty pełne energii, wigoru i radości, zatańczone przez małych i dużych tancerzy, których przez taneczną przygodę prowadzi od 4 lat Karolina Bielska. Przerywniki taneczno-teatralne wprowadzały widzów w tajemniczą walkę dobra/niewinności ze złymi charakterami, które chciały przejąć kontrolę nad światem artystycznym. Na szczęście mnóstwo pozytywnej energii, wdzięku tancerzy oraz ich dobrej woli dobro zwyciężyło i wszystkie czarne charaktery zostały tej niedzieli wypędzone ostatecznie z naszego ośrodka kultury 🙂

Tego dnia nie mogło zabraknąć podziękowań, zarówno ze strony instruktorki (Karoliny Bielskiej), która dziękowała swoim tancerkom-studentkom, opuszczającym szeregi FLASH-u, ale też młodszym tancerzom i ich rodzicom za cierpliwość i chęć rozwijania tanecznej pasji. Oczywiście były też słowa uznania i piękne kwiaty od tancerzy i rodziców dla pani Karoliny.

W załączonej galerii podziwiacie Państwo zdjęcia autorstwa Rafała Durdy , któremu dziękujemy za udostępnienie zarejestrowanych na wieczną pamiątkę tanecznych chwil.

kg

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
31.10.2023
Data publikacji
31.10.2023
Data modyfikacji
25.05.2024