Z radością informujemy, że zakończyliśmy pomyślnie realizację projektu pod nazwą „Wyposażenie filii bibliotecznej MGOK w Baranowie Sandomierskim”, który był możliwy dzięki hojności Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury:  INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY 2023.

Dzięki temu projektowi udało się kompleksowo wyposażyć nowo wyremontowane pomieszczenia filii bibliotecznej w Suchorzowie. Zakupiono nowoczesne meble, funkcjonalne regały, sprzęt komputerowy oraz multimedialny. Dodatkowo MGOK w Baranowie Sandomierskim został doposażony w profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne w postaci drukarki laserowej.

Całkowity koszt realizacji tego zadania wyniósł ponad 75 000,00 złotych, przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w wysokości 55 000,00 złotych. Projekt ten, nie tylko odmienił przestrzeń filii bibliotecznej, ale również przyniósł wymierne korzyści dla mieszkańców miasta i gminy. Dzięki nowemu wyposażeniu, nasza biblioteka staje się miejscem sprzyjającym aktywności kulturalnej, edukacyjnej oraz społecznej. Mieszkańcy zyskują dostęp do nowoczesnych narzędzi multimedialno-edukacyjnych, komfortowego otoczenia do nauki i pracy oraz bogatszej oferty kulturalnej.

Wierzymy, że nowa infrastruktura w Suchorzowie stanie się źródłem inspiracji i miejscem, które jednoczy społeczność wokół wartości kultury i edukacji. Dziękujemy Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wszystkim zaangażowanym, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Wspólnie tworzymy lepsze warunki dla rozwoju kultury i wiedzy w naszej społeczności.

Pozostaje nam tylko poukładać woluminy na nowych regałach i mamy nadzieję widzimy się w przyszłym roku w nowej przestrzeni.

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
01.12.2023
Data publikacji
01.12.2023
Data modyfikacji
25.07.2024