24 czerwca 2022 roku w Galerii emgok w Baranowie Sandomierskim odbyło się spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską – pisarką, autorką sztuk teatralnych, coachem i trenerką biznesu aktywnie działającą na rzecz kobiet, ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych, oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego.

       Autorka emocjonujących książek z cyklu „Szkoła latania” i „Sekrety i kłamstwa” przyjechała do nas ze Szczecina. Z chęcią opowiadała o swojej twórczości, o podkarpackich krajobrazach, jak i o historii swojego ukochanego miasta, ponieważ  było ono inspiracją większości jej książek. Bardzo szczegółowo odpowiadała na wszystkie zadawane pytania, zwłaszcza na temat swojej najnowszej książki ,,Łabędź”. Rozmawialiśmy także o Jej zachwycie Podkarpaciem i o sztuce układania liści. Na zakończenie pani Sylwia z chęcią rozdawała autografy i pozowała do zdjęć. Dziękujemy pani Sylwii Trojanowskiej za pełne ciepła, uśmiechu i optymizmu spotkanie, a czytelnikom za przybycie i ciekawą dyskusję.

          Nasze spotkanie z pisarką zostało zorganizowane w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy baranowskiej bibliotece, a także dzięki współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie i naszym wojewódzkim koordynatorem – Panią dr Marceliną Janisz.

Beata

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
29.06.2022
Data publikacji
29.06.2022
Data modyfikacji
16.06.2024