Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszego ostatniego wernisażu z okazji 60 wystawy florografów, a 6 w budynku naszego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Galeria emgok była wypełniona pięknymi florografami autorstwa Albiny Róg, a wydarzenie z pewnością pozostawiło niezapomniane wrażenia.

„Obrazy liściem malowane” to wyjątkowa ekspozycja, która ukazała naturę w zupełnie nowym świetle. Liście, kwiaty  i inne elementy roślinne stały się nośnikiem wyjątkowych dzieł sztuki, które zainspirowały wielu z was. Podczas wernisażu, Pani Albina Róg osobiście opowiadała o swoich pracach, dzieląc się swoją pasją i inspiracjami. Warto było usłyszeć artystyczną wizję autorki, która stoi za każdym z prezentowanych na wystawie florografów.

Nie zabrakło również emocji dźwięków podczas tego wyjątkowego wydarzenia. W trakcie wernisażu mieliśmy okazję delektować się występem muzycznym (Urszuli Wilczyńskiej), który wprowadził nas w wyjątkowy nastrój i stanowił piękne dopełnienie atmosfery. Ponadto, mieliśmy przyjemność wysłuchać czytanego wiersza (Marcin Raś), który dodatkowo wzbogacił nasze doświadczenia artystyczne. To była prawdziwa uczta dla zmysłów.

Chcielibyśmy podziękować Pani Albinie Róg za jej niezwykła twórczość oraz wszystkim gościom, którzy przybyli, aby ją podziwiać. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było wyjątkowe.

Jeśli ktoś z Państwa nie mógł być z nami na wernisażu, nie martwcie się! Wystawa będzie dostępna do oglądania w naszej galerii przez najbliższe tygodnie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego MGOK-u i podziwiania tych wyjątkowych prac.

KA

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
02.10.2023
Data publikacji
02.10.2023
Data modyfikacji
16.06.2024