W ostatnią niedzielę, 4 lipca, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim odbył się wyjątkowy koncert. Występ był podsumowaniem sezonu artystycznego 2020/21. Podczas ostatniego, trudnego roku, grupa podstawowa, średnio-zaawansowana oraz zaawansowana FLASH, przygotowała pod okiem niezastąpionej instruktorki tańca nowoczesnego, Karoliny Bielskiej układy, które mogliśmy wszyscy wspólnie podziwiać.

Pokazy tańca były przeplatane występami wokalistów: Aleksandry Solarskiej, Malwiny Smykli, Aleksandry Stępień oraz Kacpra “SpOoKy WoOkY WoOkY”. Mogliśmy także zobaczyć solowe występy tancerek z grupy zaawansowanej, które same przygotowały choreografię na niedzielny koncert.

Ze sceny biła niesamowita energia, a w każdym ruchu czuć było pasję, zaangażowanie i mnóstwo pracy włożonej w całe widowisko. Całość można podsumować fragmentem piosenki w wykonaniu SpOoKy WoOkY, którą mieliśmy okazję usłyszeć na żywo:

“Ja mówię raz, dwa, cztery, pięć, sześć

Musisz dać z siebie wszystko, by odnieść sukces

Sześć, pięć, cztery, trzy, dwa, jeden

Sukces będzie wtedy, kiedy Ty będziesz zadowolony z siebie”

Każdy z występujących może być z siebie bardzo zadowolony, o czym świadczyły żywe reakcje publiczności, której bardzo szybko udzieliły się emocje płynące ze sceny.

Widać było, że mieszkańcy naszych okolic byli spragnieni kultury. Zainteresowanie koncertem było tak duże, że konieczne było zorganizowanie dwóch występów. Ostatnie kilkanaście miesięcy było bardzo trudne. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie podziwiać pasję oraz umiejętności dzieci i młodzieży z grupy FLASH, oraz zaangażowanie i oddanie instruktorki Karoliny.

Jeśli nie miałeś możliwości uczestniczyć razem z nami w koncercie, lub tak bardzo Ci się podobało, że chcesz przeżyć to jeszcze raz, zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z całego wydarzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=0CGafWi0zKQ&ab_channel=MGOKBaran%C3%B3wSandomierski

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
05.07.2021
Data publikacji
05.07.2021
Data modyfikacji
14.07.2024