W tym roku, w trakcie naszej świetlicy wakacyjnej odwiedzimy Osadę Kochany, gdzie zobaczymy Przydomowy Zwierzyniec Prawie Zoo i Żywe Muzeum Wsi i Rzemiosła Polskiego. Nasza wyprawa będzie miała na celu popularyzację wśród najmłodszych zanikających zjawisk kultury ludowej oraz kontakt z przyrodą i ze zwierzętami.
Kolejnym etapem wycieczki będzie zwiedzenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli, aby rozwijać wśród dzieci i młodzieży miłość i pasję do książek, czytelnictwa i bibliotek.

Ponadto codziennie w ramach świetlicy wakacyjnej (24-28 lipca), odbędą się zajęcia tematycznie związane ze strachem na wróble. Ta postać jest tak ciekawa, inspirująca i rozwijająca wyobraźnię, że koniecznie chcemy was zarazić swoimi pomysłami na dobrą zabawę teatralną, ruchową czy plastyczną. Zimowe zajęcia muzyczno-woklane pokazały, iż jesteście bardzo rytmiczni i chętni do rozwijania się w tej dziedzinie, tak więc nasi instruktorzy w tej materii przygotowują niezłe niespodzianki i zabawy. Jak niesie gminna fama – z nami nie ma nudy, więc chcemy utrzymać poziom. Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim na zajęcia w godzinach od 10:00 do 12:00, a do skopańskiego Domu Kultury od 12:00 do 14:00. Więcej dowiecie się z zamieszczonych plakatów.

Jest nam niezmierni miło, że po raz kolejny zajęcia dofinansowane są ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – dziękujemy 🙂

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
19.07.2023
Data publikacji
19.07.2023
Data modyfikacji
22.04.2024