Drodzy Wokaliści!

I etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „O kobietach” z okazji Dnia Kobiet jest za nami. Udział w konkursie zgłosiło prawie 90 uczestników z całej Polski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w I etapie Konkursu. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie się w tematykę kobiecej piosenki. Reprezentowany przez Was poziom wykonawczy był imponująco wysoki.
Jury po uważnym wysłuchaniu nadesłanych nagrań, postanowiło zakwalifikować do finałowego etapu 48 osób, których listę prezentujemy poniżej.

Wokalistów, którzy nie zostali zakwalifikowani do udziału w kolejnym etapie konkursu zachęcamy do dalszego rozwoju muzycznego oraz udziału w kolejnych edycjach naszego Konkursu.
Tymczasem osoby zakwalifikowane do przesłuchań finałowych prosimy o potwierdzenie udziału i wpłatę regulaminowej akredytacji  do 15 marca (piątek) oraz sprawdzanie skrzynki mailowej.
Bardzo cieszymy się na spotkanie z Wami na żywo. Ogromne podziękowania kierujemy też do wszystkich opiekunów, instruktorów i nauczycieli kształcących wokalnie.

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
12.03.2024
Data publikacji
12.03.2024
Data modyfikacji
22.04.2024