Letnie Kino Plenerowe wyjątkowo odbędzie się w SOBOTĘ 26 sierpnia i nieco wcześniej bo o godz.20:00. Miejsce zostaje bez zmian – czyli stadion lekkoatletyczny w Baranowie Sandomierskim.

A co zagramy w ostatni weekend sierpnia??

Będzie bardzo wakacyjnie, pełno morskich fal i przygód. Gramy „VAIANA skarb oceanu”.

Vaiana – tytułowa bohaterka – waleczna polinezyjska księżniczka – rusza w rejs w nieznane, aby ocalić swoją wyspę przed zagładą. Przy okazji udowadnia, że nie tylko na morzu trzeba czasem zmierzać pod prąd.

Los postawi na drodze bohaterki półboga Mauiego, którego mięśnie są równie wielkie jak samouwielbienie. Ciekawa z nich para. Ona jest marzycielką ryzykującą życie dla swoich poddanych. On to wytatuowany pocieszny maczo łaknący uwielbienia i poklasku. Ona niestrudzenie dąży do celu. On jest chimeryczny i kapryśny niczym hollywoodzka gwiazda. Starcie charakterów zaowocuje zarówno kilkoma zabawnymi scenami, jak i refleksją na temat wyższości estrogenu nad testosteronem. Maui, choć silny i nieustraszony, szybko traci zapał, gdy tylko pojawia się przed nim widmo przegranej. Wtedy do akcji musi wkroczyć Vaiana.

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
22.08.2023
Data publikacji
22.08.2023
Data modyfikacji
25.07.2024