W piątek, 21 maja, doczekaliśmy się osobistego wręczenia nagród za długoterminowe konkursy biblioteczne ogłoszone jesienią 2020 roku.
Mowa o konkursach: plastycznym – na Najładniejszą Zakładkę do Książki pt. “Pandemia”, poetyckim – “Życie wierszem pisane” oraz wyłonienie Najlepszego Czytelnika Roku.
Ogólnie we wszystkich proponowanych konkursach wzięło udział ponad 100 osób w różnym wieku, co w trudnych czas pandemii jest satysfakcjonującą ilością i świadczy o dużym zainteresowaniu wśród dzieci, młodzieży ale także dorosłych czytelników naszej gminy. W tym miejscu należy dodać, że najpiękniejsze zakładki do książki zostały wydrukowane i są rozdawane wszystkim czytelnikom korzystającym z naszych gminnych bibliotek. Natomiast utalentowani poeci mają wydany piękny, pamiątkowy almanach wierszy również profesjonalnie wydrukowany  w drukarni i dostępny w naszych bibliotekach.
Oczywiście mając na uwadze bezpieczeństwo naszych laureatów i ich osób towarzyszących, wręczanie nagród odbyło się na dwóch oddzielnych spotkaniach.
O szczegółach – ile prac wpłynęło i kto zajął zaszczytne pierwsze miejsca, oraz jakie nagrody zostały przyznane doczytacie Państwo w załączonych protokołach oraz w galerii zdjęć.
Zapraszamy do zwiedzania wystawy wszystkich prac zgłoszonych na Najładniejszą Zakładkę do Książki pod hasłem PANDEMIA, która znajduje się na I piętrze i jest dostępna w godzinach pracy MGOK-u.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich opiekunom, rodzinom i dziękujemy za miłość i szacunek do książek oraz aktywne uczestnictwo w życiu naszych bibliotek.

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
26.05.2021
Data publikacji
26.05.2021
Data modyfikacji
14.04.2024