Drugi tydzień ferii będzie bardzo kulturalno-rozrywkowy. W obu naszych placówkach instruktorzy zadbają, by dzieci i młodzież integrowała się ze sobą poprzez różne zabawy, warsztaty i zajęcia artystyczne.

W poniedziałek (5 lutego) w baranowskim MGOK-u zawodowi aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art zaprezentują sztukę interaktywną pt. PIPPI SKARPETKA. Nikomu nie trzeba przypominać jak szaloną postacią jest główna bohaterka, więc zapowiada się super zabawa.

We wtorek będzie królować język angielski i szalony Ian Boon, który proponuje pokochać angielskie zabawy, zwyczaje, muzykę i przy okazji przyswoić słówka.

Środa to dzień muzyki, a więc instrumenty, mikrofony, wokalne popisy czyli jak zostać gwiazdą estrady.

W czwartek wyjeżdżamy na wycieczkę w ciekawe miejsca medialne i sportowo-rekreacyjne (niech zostanie to jeszcze niespodzianką); natomiast piątkowe zajęcia będą różnorodne: plastyczne, ruchowe, rekreacyjno-sportowe.

Dodajmy, że codziennie od 5 do 9 lutego gramy poranki bajkowe, a 10 lutego (sobota) to już znany wszystkim niepowtarzalny Bal Przebierańców dla najmłodszych ( ŚDK ), na który obowiązują zapisy.

Poniższe plakaty informują, co będzie się wówczas u nas działo i w jakich godzinach.

Wszystkie opisane działania są dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Baranowie Sandomierskim – dziękujemy!!

 

 

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
26.01.2024
Data publikacji
26.01.2024
Data modyfikacji
25.07.2024