Konkurs plastyki tradycyjnej „WIELKANOC 2022” adresowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół z terenu miasta i gminy Baranów Sandomierski. Głównym celem konkursu jest kultywowanie zanikających tradycji naszego regionu oraz popularyzacja obrzędowej twórczości plastycznej z wykorzystaniem dawnych technik i materiałów naturalnych.

Prace takie jak: palmy, stroiki z zastosowaniem, bukszpanu, trzciny, zasuszonych traw, (ale nie kłosy zbóż), zdobione kwiatami z bibuły, wstążkami z materiału lub z bibuły powinny być wykonane własnoręcznie – preferowane będą tradycyjne metody i techniki.

Proszę dostarczyć prace do dnia  06 kwietnia  2022 r. z czytelną metryczką (DUŻE DRUKOWANE LITERY :  Imię , nazwisko dziecka, klasa, szkoła, rok urodzenia, nr telefonu kontaktowego) oraz wypełnionym formularzem RODO, będącym załącznikiem do obowiązującego regulaminu.

W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości proszę o kontakt: tel.  15 811 80 54 email: b.sroczynska@kulturalia.pl – Barbara Sroczyńska.

Obowiązujące RODO jest w załączeniu do pobrania.

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
15.03.2022
Data publikacji
15.03.2022
Data modyfikacji
14.07.2024