Ostatni weekend był bardzo pracowity i pełen wrażeń dla naszych tancerzy, aktorów i wokalistów.
Otóż, wszystkie wokalistki z napięciem oczekiwały werdyktu wcześniej zgłoszonych swoich propozycji do 27. Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES. Wyczekiwały i … udało się! Malwina Smykla oraz Urszula Wilczyńska otrzymały nominację do kwalifikacji regionalnych tego prestiżowego konkursu. Instruktor prowadzący wokale to Magdalena Szlęzak-Gwoździowska.

 

W sobotę, dwie grupy z zespołu tanecznego FLASH reprezentowały nasz MGOK na XIV Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym „Roztańczona Wiosna”. Był to pierwszy przegląd, w którym grupa początkująca miała okazje wziąć udział. Zaprezentowała bardzo wysoki poziom i wywalczyła II MIEJSCE w swojej kategorii. Natomiast grupa zaawansowana zdobyła WYRÓŻNIENIE w drugiej kategorii. Choreografem grup była niezmiennie Karolina Bielska.

 

Również w sobotę „Pozytywnie Skopani” wystąpili wieczorową porą na deskach Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie. Na Podkarpaciu tego dnia było mega wietrznie, a w Rzeszowie wyjątkowo porywiście, jednak naszym aktorom wydaję się, że udało im się rzeszowską publiczność porwać w wir szału ciał!

 

Gratulujemy grupom, solistom i wszystkim instruktorom oraz czekamy na więcej sukcesów.

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
24.05.2022
Data publikacji
24.05.2022
Data modyfikacji
25.05.2024