W sobotę – 23 marca – będziemy gościć w baranowskim MGOK-u wspaniałych wokalistów niemal z całej Polski. Przybędą do Baranowa Sandomierskiego by zaprezentować swoje umiejętności i promować sztukę śpiewania, zabawy muzyką z: Krakowa, Brzeska, Bochni, Kąt, Lublina, Brynicy, Warszawy, Niegłowic, Rzeszowa, Mielca, Wólki Gościeradowskiej, Ropczyc, Dębicy, Radawca Dużego, Ciotuszy Małej, Szydłowca, Poznania, Staszowa, Brzezin, Bilczy, Biłgoraja, Sandomierza, Tarnobrzega i okolic oraz naszej gminy Baranów Sandomierski.

Od godziny 11:00 zaplanowane są przesłuchania wokalistów w czterech kategoriach wiekowych (6-9 lat; 10-13 lat; 14-17 lat i od 18lat/OPEN). Wszystkich uczestników było zgłoszonych prawie 90., i po przesłuchaniu nadesłanych zgłoszeń online, jury wyłoniło 48 osób, z czego zadeklarowało swój udział na żywo wspomnianych 43 wokalistów.

Przesłuchania na żywo wysłucha i oceni jury w składzie:

Magdalena Szlęzak-Gwoździowska – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor wokalny MGOK-u w Baranowie Sandomierskim. Absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa (wokalistyka) na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;

Marcin Raś – aktor, wokalista, współpracował z Teatrem Współczesnym w Krakowie, ukończył Niepubliczne Policealne Studium Wokalno-Aktorskie pod patronatem Teatru Muzycznego
w Lublinie;

Łukasz Jugo – muzyk, instruktor muzyki, basista, nauczyciel muzyki. Absolwent Niepublicznej Świętokrzyskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. M. Kubasińskiej stopnia II, Ostrowiec Świętokrzyski.

Zapraszamy na finałowy koncert laureatów 23 marca 2024 roku o godz.15:00 do sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim.

Kolejność występujących podczas przesłuchań finałowych:

Kategoria I (6-9 lat):

  1. Dominik Marcelina (Wólka Gościeradowska) – „Wieczorny walczyk”
  2. Dyl Patrycja (Baranów Sandomierski) – „O mnie się nie martw”
  3. Eliana Espinosa (Ropczyce) – „Flowers”
  4. Kowalczuk Antek (Sokolniki) – „Na jednej z dzikich plaż”
  5. Kramarz Lena (Dębica) – „Cud w szafie”
  6. Marek Zuzanna (Kaczaki) – „Ulubiona sukienka”
  7. Opoń Klaudia (Ropczyce) – „Naprawdę chcę”
  8. Podleśna Helena (Radawiec Duży) – „Laleczka z saskiej porcelany”
  9. Przywara Antonina (Lublin) – „Gwiazda filmowa”
  10. Tabała Rozalia (Ciotusza Nowa) – „Kapelusze maja dusze”

Kategoria II (10-13 lat):

  1. Augustyniak Nikola (Szydłowiec) – „Wielka dama znów tańczy sama”
  2. Bereska Zuzanna (Ślęzaki) – „Ramie w ramię”
  3. Byczek Lena (Jadachy) – „Tamta dziewczyna”
  4. Chudzik Eryk (Rzeszów) – „Bądź moim natchnieniem”
  5. Dyl Wiktoria (Baranów Sandomierski) – „Być kobietą”
  6. Janicki Jaromir (Staszów) – „Baby, ach te baby”
  7. Lamch Felicjan (Poznań) – „Titina”
  8. Łoboda Maja (Tarnobrzeg) – „Dziewczyński spacer”
  9. Nogieć Liliana (Brzeziny) – „Kobiety, których nie ma”
  10. Pyczek Zuzanna (Bilcza) – „What was i made for”
  11. Szczepański Maciej (Biłgoraj) – „Umówiłem się z nią na 9”
  12. Tabała Emilia (Ciotusza Nowa) – „Wariatka tańczy”
  13. Zapalska Antonina (Szydłowiec) – „Jeszcze się tam żagiel bieli”

Kategoria III (14-17 lat) :

  1. Czerwiec Kornelia (Kraków) – „You make me feel”
  2. Głodek Emilka (Kąty) – „Queen of Kings”
  3. Grzanka Oliwia (Lublin) – „Kamień i mgła”
  4. Kozieł Alicja (Brynica) – „Babę zesłał Bóg”
  5. Kozłowska Julia (Warszawa) – „Znam prawdę”
  6. Niebieszczańska Zuzanna (Niegłowice) – “Saving All My Love For You”
  7. Obara Marcelina (Tarnobrzeg) – „Mechaniczna lalka”
  8. Oklek Emilia (Cygany) – „Powinnam”
  9. Perc Oliwia (Rożniaty) – „To wszystko z nudów”
  10. Podraza Julia (Mielec) – „Ja dla pana czasu nie mam”
  11. Piotrowska Antonina ( Rzeszów) – „Klipsy”
  12. Jakubiec Elena (Rzeszów) – „Ogrzej mi serce”

Kategoria IV (od 18 lat/OPEN):

  1. Łukawska Julia (Sandomierz) – „Tango rzeź”
  2. Nawojska Patrycja (Rzeszów) – “The girl from Ipanema”
  3. Owoc Julia (Skopanie) – „Kobiety, których nie ma”
  4. Sitko Julianna (Bochnia) – “Woman in love”
  5. Tan Andrzej (Brzesko) – „Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę”
  6. Tomczyk Katarzyna (Jadachy) – „Powinnam”
  7. Kopeć Paulina (Haga) (Warszawa) – „Moja Kobieta”
  8. Wilczyńska – Latała Monika (Mielec) „Scars to Your Beautiful”

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
21.03.2024
Data publikacji
21.03.2024
Data modyfikacji
14.07.2024