Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zapraszają na wyjątkowe wydarzenie filmowe, które odbędzie się w naszym mieście. W najbliższy piątek – 25 czerwca, na stadionie lekkoatletycznym – oglądamy na leżaczkach, na ogromnym telebimie dwa filmy, wybrane poprzez internetowe głosowanie. 
Bowiem tydzień temu, zamieściliśmy na naszym kulturalnym fanpage FB, listę proponowanych do oglądnięcia filmów, abyście to Wy – drodzy odbiorcy – poprzez głosowanie, zdecydowali co będziemy wspólnie oglądać na baranowskim stadionie. Już w ten piątek oglądamy więc dwa filmy, które zdobyły od Was największą ilość głosów. 

Pod gwieździstym niebem, będziemy delektować się sztuką filmową – „Jutro będziemy szczęśliwi” oraz „Szpieg, który mnie rzucił”.

Zapewniamy: niepowtarzalną atmosferę oraz bufet-grill.

Pierwszy film pt. ,,Jutro będziemy szczęśliwi” rozpocznie  się o godz.21:00. Będzie to opowieść o mężczyźnie, który prowadzi beztroskie życie, jednak los płata figle i niespodziewanie musi zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.

Kolejny seans rozpocznie się o godz. 23:00. Na ekranie pojawi się „Szpieg, który mnie rzucił” – komedia producentów takich hitów jak „Kod da Vinci”czy „8 mila”. Film opowiada o życiu zwykłej dziewczyny, które całkowicie się zmienia, gdy okazuje się, że jej były chłopak jest superszpiegiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
22.06.2021
Data publikacji
22.06.2021
Data modyfikacji
25.05.2024