Startujemy w niedzielę 28 sierpnia na baranowskim stadionie lekkoatletycznym o godzinie 15:00 z szeroką ofertą Super Animatora. Z nimi absolutnie nikt się nigdy nie nudzi, dlatego też, tego dnia na scenie będzie mnóstwo tańców animacyjnych, konkurencji drużynowych i zręcznościowych. Nieopodal, w specjalnych stoiskach dla dzieci, każdy będzie mógł skręcić balon, pomalować buziaka, zrobić brokatowy tatuaż, bądź zbudować mniejsze lub większe kształty, formy, budowle ze słomek JENGA XXL jakie tylko zapoda wyobraźnia. Animatorzy przygotowali specjalne konkurencje sportowe,  ulubiony pokaz dużych baniek oraz żywe maskotki, które chętnie przybiją piątkę i pozują do zdjęcia. 6 animatorów będzie do Waszej dyspozycji do godziny 18:00.
Przez cały czas, najmłodsze pocieszy, będą miały również do dyspozycji dwa darmowe dmuchańce.
Prawdziwą rewelacją, w tak zwanym międzyczasie, będą ok. godz.16:00 rozgrywki sportowe w dmuchanych kulach Bumper Ball.
Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć muzycznych doznań, dlatego też właśnie w niedzielę, zagrają dla nas wszystkich regionalne perełki  rockowe – IAN BOON – THE MUSIC, ODS (Od Drugiej Strony).
Cóż by to była za biesiada bez gastronomii i tańców?? I tu organizatorzy – Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim – gwarantują bezpłatny poczęstunek staropolski dla wszystkich ok.19:00 i zaraz po nim zabawę taneczną z zespołem BUENOS.
Ponadto Amazonki z Tarnobrzega szykują atrakcyjną loterię fantową, będzie też stoisko KGW Lasowiaczki i stoisko gastronomiczne dla największych łasuchów.

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
23.08.2022
Data publikacji
23.08.2022
Data modyfikacji
19.05.2024