Niedzielny koncert ku pamięci żołnierzy wyklętych pt. „Wierni do końca…” wybrzmiał wspaniale – wszyscy odbiorcy wyszli bardzo zadowoleni i zadumani. Jeśli sądzicie Państwo, że to koniec koncertów to nic bardziej mylnego. Mocne brzmienie rocka zabrzmi w niedzielę – 3 kwietnia o godz.18:00 w sali widowiskowej MGOK-u – dla walczącej Ukrainy. Darmowe wejściówki już czekają na odbiorców w sekretariacie MGOK-u i bibliotece.
Cały czas Ukraina walcząca o swoją wolność potrzebuje naszego wsparcia. Nasza gmina utworzyła specjalne konto, na które można każdego dnia wpłacać datki, a nasi zaprzyjaźnieni muzycy chcą zagrać dla Ukrainy, by w ten sposób wesprzeć zarówno walczących jak również zwykłych ludzi, którzy trwają w środku toczących się bojów. Oni cały czas potrzebują żyć, przetrwać, tak więc wspierajmy wszystkich potrzebujących w każdy sposób.
Na załączonym plakacie jest znak, który po zeskanowaniu łączy się ze stroną wsparcia i numerem konta https://baranowsandomierski.pl/13157-2/. Podczas koncertu będzie można zasilić gotówką puszki, z których dochód również będzie wpłacony na to konto.
W każdy sposób można pomóc.

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
28.03.2022
Data publikacji
28.03.2022
Data modyfikacji
25.07.2024