Zapraszamy całe rodziny na GMINNY DZIEŃ DZIECKA, który od lat organizujemy na stadionie lekkoatletycznym w Baranowie Sandomierskim. W każdym z nas tkwi fajne dziecko, i dla każdego znajdzie się coś interesującego; wszak będzie można powędkować na pobliskim stawie, rozegrać mecze z zaprzyjaźnionymi drużynami z regionu, poćwiczyć w strefie fitness (scena plenerowa) czy skorzystać ze stoiska zabaw sportowych (GOSiR), tudzież zrobić absolutnie od podstaw swój, niepowtarzalny latawiec by następnie poszybował on na naszym niebie.
Oczywiście artystyczne dusze też znajdą coś dla siebie, bo około 15:00 na scenie plenerowej, mali i duzi tancerze z zespołów: FLESH, NOWE POKOLENIE, PEREŁKI  oraz wokaliści dadzą „czadu” by na dobre rozkręcić imprezę. Zaraz po nich na scenie pojawi się ok. godz.17:00 Magik Markus z wyjątkowym, familijnym pokazem iluzji by stał się MAGICZNY Dzień Dziecka. W trakcie tego spektaklu wszyscy przeniosą się do świata czarów i magii, a najodważniejsi uczestnicy będą mogli na scenie podpatrzeć to i owo 🙂 na przykład pojawiające się i znikające, a nawet lewitujące przedmioty!  

Podczas pokazu zobaczycie także duże iluzje, uwalnianie się asystentki z metalowych obręczy  czy niesamowitą lewitację dużej skrzyni – będzie z pewnością kilka zaskakujących finałów.

Oj, będzie się działo!

W takim dniu nie może zabraknąć kiełbasek, słodkości, dmuchanych zjeżdżalni, zabaw z animatorami czy malowania twarzy, tak więc zapraszamy w niedzielę – 2 czerwca od godziny 14:00, a drużyny piłkarskiego jeszcze wcześniej 🙂 Szczegóły na plakacie

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
24.05.2024
Data publikacji
24.05.2024
Data modyfikacji
16.06.2024