Drodzy mieszkańcy baranowszczyzny i okolic!

W sobotę – 2 października – odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Baranowie Sandomierskim połączona z obchodami Dnia Seniora. Z tej okazji, oprócz okolicznościowych powitań-przemówień, na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury wystąpi Joanna Aleksandrowicz z koncertem „Od nocy do nocy”, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.
Wejściówki na wspomniany koncert są dostępne w sekretariacie MGOK-u lub w baranowskiej bibliotece. Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie.

 

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu wydarzenia (02.10.2021) będziecie Państwo mieli okazję nabyć  album
„OD NOCY DO NOCY” w złotym wydaniu, który miał swoją premierę w grudniu 2020 roku.
Płyta zaaranżowana została w składzie bas, piano, perkusja i kwartet smyczkowy. Album został wydany w stylu retro. Posiada szlachetne litery i wyraziste tłoczenia.
Jeśli chcielibyście być posiadaczami takiej płyty lub nie macie pomysłu na prezent to zachęcamy Was do jej zakupu.

Więcej o artystce:

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt
Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 150 scenach muzycznych w Polsce i za granicą. 

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie z bandem i kwartetem smyczkowym w roku 2020 miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk, a już niedługo premiera filmu Wesele 2 Wojciecha Smarzowskiego z jej udziałem.

Od początku czerwca 2021 do dziś zrealizowała wraz z zespołem dodatkowo ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Uniwersytet Trzeciego Wieku w Baranowie Sandomierskim realizuje projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021pn. „Aktywny Senior To Zdrowy Senior”

 

Udostępnij post
Podmiot publikujący
MGOK w Baranowie Sandomierskim
Osoba publikująca
Dyrektor
Osoba aktualizująca
Dyrektor
Data wytworzenia
21.09.2021
Data publikacji
21.09.2021
Data modyfikacji
19.05.2024