Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Znamy laureatów gminnego konkursu plastycznego na hasło i plakat promujący segregację i/lub przestrzegający przed paleniem odpadami w domowych piecach.

Konkurs ten po raz kolejny dowiódł, że kreatywność i pomysłowość dzieci i młodzieży nie zna granic. Wpłynęło ponad 60 prac z niemal wszystkich szkół i przedszkoli w gminie. Wiele z nich przedstawiało bardzo wysoki poziom, staranność wykonania i wyróżniało się pomysłowością. Zdecydowanie, które z nich są najlepsze było bardzo trudne. Komisja konkursowa wybrała najlepsze w każdej z kategorii, kierując się takimi kryteriami jak oryginalność i kreatywność w przedstawieniu tematu, wyraz artystyczny, kompozycja, czy staranność. Laureatów poznaliśmy podczas pikniku ekologicznego „Akcja Segregacja” w Skopaniu.

A oto wyniki konkursu:

Kat: przedszkole – wyróżnienia za udział dla wszystkich uczestników

Kat I-III

  1. Daria Kubik
  2. Nikola Czarnecka
  3. Jagoda Gąsior

Kat IV-VI

  1. Łukasz Cyganek
  2. Julia Biało
  3. Ex aequo: Magdalena Pietrzyk, Wiktoria Szpik

Kat. gimnazjum

  1. Katarzyna Pawełek
  2. Natalia Węgrzyńska
  3. Joanna Turbak

Najlepsze prace zostaną wydrukowane w dużych formatach i posłużą jako plakat promocyjny gminy. Natomiast wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w MGOK-u. Nagrody dla laureatów oraz dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną dostarczone do szkół.

Gratulujemy wszystkim laureatom i składamy serdeczne podziękowania opiekunom oraz nauczycielom, którzy pomogli w realizacji konkursu.