Święto Niepodległości w naszej gminie

W najbliższy weekend na terenie naszej Gminy odbędzie się szereg wydarzeń organizowanych w związku z Narodowym Świętem Niepodległości. Zachęcamy do uczestnictwa.

 

Sobota 9 listopada 2019 r. godzina 15:00 „Ognisko Patriotyczne” Park Osiedlowy w Skopaniu. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Wydarzenie organizowane jest przez Zespół Szkół w Skopaniu.

Niedziela 10 listopada 2019 r. godzina 16:00 Koło Gospodyń Wiejskich w Durdach zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Niepodległości. Uroczystość obędzie się w Centrum Rekreacji w Durdach. Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie w ramach zadania publicznego: Zwiększenie i rozwój oferty świadczeń dla seniorów w tym działania: Wspieranie działań wzmacniających więzi międzypokoleniowe pt. „Wspólnie dajmy radość na –jesień życia”. Szczegółowy program można znaleźć tutaj.

10 listopada 2019 r. – 11 listopada 2019 r. „III Rejs Niepodległości”. Trasa: Sandomierz – Baranów Sandomierski – Tarnobrzeg – Sandomierz.

11 listopada 2019 r. godzina 10:30 Gminne Obchody Święta Niepodległości, które odbędą się w Ślęzakach. Wydarzenie organizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach. Szczegółowy program można znaleźć tutaj.

13 listopada 2019 r. godzina 9:00 Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych „Dla Niepodległej”. Wydarzenie odbędzie się na orliku w Dąbrowicy. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.