Taniec nowoczesny w nowej odsłonie

Zapraszamy dzieci i młodzież – zarówno początkujących, jak i zaawansowanych – do udziału w zajęciach z zakresu tańca nowoczesnego. Poprowadzi je Karolina Bielska.

Młoda tancerka znana jest przede wszystkim z występów grupy FLASH, wielokrotnie prezentowała się na scenie MGOK-u. Choć jest osobą bardzo młodą, może się pochwalić, że tańczy niemal od zawsze. W ciągu kilku ostatnich lat systematycznie pracowała nad swoimi umiejętnościami i postanowiła związać się z tańcem na poważnie. W ostatnich miesiącach zabłysnęła występami solowymi oraz energetycznymi duetami, między innymi na Dniach Baranowa Sandomierskiego. Opracowuje także własną choreografię.

Karolina wciąż uczy się, bierze udział w warsztatach, czy obozach tanecznych. Taniec to dla niej sposób na życie, pasja i energia, którą chce się podzielić z innymi, dlatego zdecydowała się poprowadzić zajęcia w MGOK-u. Czego mogą się spodziewać jej przyszli uczniowie? Ogromnego zaangażowania, uwagi i poświęcenia czasu dla każdego tancerza. Instruktorka na pewno też chce się dzielić z innymi swoimi doświadczeniami, swoim sposobem na życie, przez które zamierza iść tanecznym krokiem razem ze swoimi uczniami i uczennicami.

Zajęcia będą się odbywać w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim. Można się zapisać telefonicznie, bądź osobiście w ośrodku kultury. Warto także przyjść na spotkanie z instruktorką, które odbędzie się 16 września w ŚDK-u w Skopaniu i 17 września w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim. Oba o godz. 17.00.